Przy nazwisku gracza jest błędny nick BBO / nie ma nicku BBO.
Nick można przypisać podczas wprowadzania wyniku za pomocą linku do archiwum BBO.
Jak wprowadzić lub poprawić wynik rozegranego meczu?
  • Wyniki wprowadza się do systemu przez panel. Jedna drużyna wprowadza wynik oraz składy, druga potwierdza wprowadzone dane. Pomyłki przy wprowadzaniu należy zgłaszać korzystając z opcji w panelu.
  • Od trzeciego tygodnia wprowadzamy eksperymentalną funkcjonalność, pozwalającą na wprowadzenie wyniku meczu poprzez wklejenie linku do archiwum BBO.
  • Link można znaleźć po zalogowaniu do BBO Hand Records/My Hands i ma postać, np.: http://webutil.bridgebase.com/v2/tview.php?t=5282-1585070364M
  • Do panelu ligi można wkleić jeden link, jeśli wszystkie 16 rozdań meczu było grane na raz (jako jeden mecz BBO) albo kilka linków, jeśli mecz był podzielony na segmenty - każdy w nowej linii.
  • System spróbuje rozpoznać drużyny po zapamiętanych nickach BBO oraz, ewentualnie, po nazwach, a następnie pobierze wynik w IMP i uzupełni w miarę możliwości line-up - a także pozwoli ręcznie uzupełnić braki, w tym powiązać pozostałe nicki BBO z graczami odpowiednich drużyn. Linki do archiwum BBO będą później dostępne w systemie, na stronie informacji o meczu.
Zalogowałem się do panelu, jednak nie mogę nic zrobić.
Każda grupa, w każdym etapie ma osobną stronę z panelem. Aby trafić w odpowiednie miejsce, wejdź na wyniki, wybierz szukany tydzień, znajdź swoją grupę i kliknij link wyniki grupy.
Jak mogę zalogować się do panelu?
Dane dostępowe kapitanowie otrzymują mailem przed pierwszym startem drużyny w mailu powitalnym. Jeśli nie otrzymałeś maila powitalnego to sprawdź czy skrzynka pocztowa nie przeniosła go do innego folderu np. SPAM, POWIADOMIENIA.
Gdzie znajdę dane kontaktowe do przeciwników?
Po zalogowaniu do panelu i kliknięciu w nazwę drużyny powinien się pojawić email do przedstawiciela.
Jak i kiedy mogę zgłosić drużynę?
  • Drużynę można zgłosić w dowolnym momencie, jednak do rozgrywek przystępuje od nowego etapu (tygodnia) lub wcześniej jeśli zbierze się nowa grupa drużyn chętna rozpocząć od zaraz.
  • Zgłoszenia nowych drużyn przyjmuje prowadzący mailowo.
Jak opłacić start drużyny?
Płatności przyjmowane są tylko przez PayU, za każdy tydzień osobno. Na liście drużyn przy każdej drużynie znajduje się informacja o opłaconych etapach. Jeżeli etap nie został opłacony dostępny jest link do płatności online. Płatności należy dokonać najpóźniej do poniedziałku do g. 22:00.
Czy można zmienić lub uzupełnić skład?
  • W każdym momencie można uzupełnić skład do 6 osób
  • Osoby zgłoszone do drużyny mogą być z niej wykreślone pod warunkiem, że nie wzięły udziału w meczu tej drużyny.
  • Osoby, które wzięły udział w meczu jednej drużyny, mogą być zgłoszone do innej drużyny, ale tylko w innym etapie i tylko po wycofaniu się tej pierwszej z rozgrywek.