Poziom A

Grupa A1

M-ce Drużyna VP #
1 KART-EL 33.93 2
2 Szenberg AZS Wratislavia 29.62 2
3 LaPlas 20.12 3
4 Zawada 16.33 3

Poziom B

Grupa B1

M-ce Drużyna VP #
2 OBZ 28.06 3
3 Bridgescanner 21.35 2
4 MARKOWICZ 15.31 2

Grupa B2

M-ce Drużyna VP #
2 Toruń 31.14 3
3 BSBS4 Bielsko-Biała 28.78 3
4 K2 Falcon 22.46 3

Poziom C

Grupa C1

M-ce Drużyna VP #
2 Tarnów 35.93 3
3 GOK Bielsk 21.94 3
4 Paris 18.15 3

Grupa C2

M-ce Drużyna VP #
2 SPS Eko Różanka 27.17 3
3 Transfer PAB 23.36 2
4 Binż Bełchatów 8.37 2

Grupa C3

M-ce Drużyna VP #
2 Fiori 23.75 2
3 Bridge24.pl 2 12.36 2
4 Warmia i Mazury 6.25 1

Grupa C4

M-ce Drużyna VP #
2 Tenispoint I 29.08 3
3 Pole jest wymagane. 27.35 3
4 Marx 27.31 3

Poziom D

Grupa D1

M-ce Drużyna VP #
2 Express z Kaszub 29.67 2
3 Kontra RRM+R 23.32 2
4 Latawce 16.24 3

Grupa D2

M-ce Drużyna VP #
2 BUKS I 19.84 2
3 Batmix Baczewski 19.16 1
4 INVENIO Dzierżoniów 11.30 3

Grupa D3

M-ce Drużyna VP #
2 Annaberg 33.96 3
3 TEX 25.33 3
4 Entuzjaści Szczecin 13.10 3

Grupa D4

M-ce Drużyna VP #
2 Vęgoria 27.39 3
3 WLKP SUD 18.02 2
4 STRACHOTA 16.64 2

Grupa D5

M-ce Drużyna VP #
2 MONIA 29.25 3
3 Hefajstos 19.86 3
4 TwójEkspert 19.83 2

Grupa D6

M-ce Drużyna VP #
2 Monki 24.62 3
3 KS Krobia 15.92 1
4 A Lucky Beggar 7.35 2

Grupa D7

M-ce Drużyna VP #
2 Piesiewicz 28.15 2
3 BUKSA Travel 27.75 2
4 Synis Value Media Opole 9.16 3

Grupa D8

M-ce Drużyna VP #
2 Kopałka 34.79 3
3 Drim Tim A 24.25 3
4 Gliwice 19.90 3

Poziom E

Grupa E1

M-ce Drużyna VP #
3 LaserDeLux 15.53 2
4 SPLINTER TORUŃ 11.46 3

Grupa E2

M-ce Drużyna VP #
3 Mazury 26.03 3
4 Wisła - Milo 21.05 3

Grupa E3

M-ce Drużyna VP #
2 SADOŚ 26.80 3
3 Traser 26.42 2
4 RSB 1 Racibórz 11.48 2

Grupa E4

M-ce Drużyna VP #
3 MKS STRZELCE OP 26.83 2
4 Wabank 6.23 2

Grupa E5

M-ce Drużyna VP #
3 MOIIB_II 29.09 3
4 Oaza Ostatnia Drużyna Łukasza 26.12 3

Grupa E6

M-ce Drużyna VP #
2 homar 29.15 3
3 smart-cargo.org Bydgoszcz 28.23 2
4 AZS US 11.11 2

Grupa E7

M-ce Drużyna VP #
2 CKS Czeladź 29.64 3
3 KM Import JAGIELLONKA 12.30 2
4 Admira Poznań 6.03 1

Grupa E8

M-ce Drużyna VP #
3 Bard13 22.51 3
4 SZLEMIK MIELNO 13.98 3

Grupa E9

M-ce Drużyna VP #
2 Afra Team 28.87 3
3 jjjmmz 28.05 3
4 Wachmistrz 11.37 2

Grupa E10

M-ce Drużyna VP #
2 MAKS 29.82 3
3 Atut Łańcut 20.00 3
4 Akademia Irziego 15.38 2

Grupa E11

M-ce Drużyna VP #
2 Bury Kot 2 25.35 2
3 TEKAREVABO 24.03 2
4 Czwórka ze Sternikiem 9.47 3